Doradztwo i nadzór - BHP SERVICE

Przejdź do treści
DORADZTWO I NADZÓR
Doradzamy naszym Klientom we wszystkich aspektach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem pracy.
BHP SERVICE oferuje kompleksowe rozwiązanie z zakresu ochrony pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego w siedzibie Państwa firmy, które obejmują: audyt istniejącego systemu ochrony pracy, opracowanie brakującej dokumentacji z zakresu ochrony pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz dalszy abonament wsparcie Twojej firmy w zakresie ochrony pracy i bezpieczeństwa pożarowego.

Usługa jest kierowana do firm, w których tworzenie własnej struktur BHP jest ekonomicznie niecelowe. Głównymi zaletami outsourcingu BHP są - profesjonalizm pracujących w nich specjalistów oraz doświadczenie w komunikacji z pracownikami Państwowych Inspekcji Pracy, ich znajomość wymagań stawianych przez inspekcję ochrony pracy w przedsiębiorstwie.

Outsourcing ochrony pracy to przekazanie obowiązków służbowych specjalisty ds. Ochrony pracy lub służby ochrony pracy osobie trzeciej. Nasza firma jest gotowa podjąć pełne wsparcie Państwa firmy w zakresie ochrony pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego, które obejmuje:
1. DOKUMENTACJA BHP
Opracowanie pełnego pakietu dokumentów z zakresu ochrony pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Po zweryfikowaniu będziesz mieć całą niezbędną dokumentację.
2. SZKOLENIA BHP
Organizacja i prowadzenie wszystkich niezbędnych szkoleń dotyczących ochrony pracy, pierwszej pomocy, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i bezpieczeństwa elektrycznego w przedsiębiorstwie.
3. KONTROLE BHP
Organizacja i prowadzenie testów znajomości wymagań ochrony pracy dla kierowników i specjalistów przedsiębiorstwa. Na Twoje życzenie, sprawdzimy ich wiedzę i potwierdzimy kwalifikacje.
4. OCENA RYZYKA
Przygotujemy specjalne oceny warunków pracy dla poszczególnych stanowisk w firmie, uwzględniając niezbędne pomiary. Zaplanujemy środki ochrony pracy i kontrole ich realizacji.
BHP SERVICE
Jerzy Pięta
ul. Dietla 64/7
31-054 Kraków
NIP: 676-116-02-69

NASI PARTNERZY
 

NASI PARTNERZY
 

Wróć do spisu treści